Ustawienie reflektorów

Add comments

Bezpieczniki (osiem 8 A i dwa 16 A) są umieszczone w skrzynce bezpieczników w przestrzeni silnikowej obok akumulatora. Dostęp do bezpieczników jest możliwy po zdjęciu pokrywy mocowanej na wcisk dwoma zatrzaskami.

Ustawienie reflektorów

Co 15 000 km oraz po demontażu i montażu reflektorów lub wymianie żarówki należy sprawdzić ustawienie reflektorów asymetrycznego światła mijania. Podczas ustawiania świateł należy wykonać następujace czynności:

— ustawić samochód nie obciążony z oponami o wymaganym ciśnieniu na płaskim terenie, przodem do jasnego ekranu (znajdujacego się w cieniu) w odległości 5 m od ekranu; dźwignie regulacji ustawienia reflektorów (zależne od obciążenia samochodu) powinny znajdować się w położeniu, jak dla samochodu nie obciążonego;

— narysować na ekranie dwa krzyżyki odpowiadające środkom dwóch reflektorów; punkty odniesienia P—P powinny znaleźć się I I cm (dla wersji dwudrzwiowej) i 8,5 cm (dla wersji trzydrzwiowej) pod odpowiednimi krzyżykami; [więcej w: allegro osobowe, otomoto dębica, otomoto siedlce ]

— do regulacji wiązki świetlnej w płaszczyźnie pionowej służy wkręt, natomiast do regulacji w płaszczyźnie poziomej wkręt.

Uncategorized September 17th 2019
Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.

Powiązane tematy z artykułem: allegro osobowe otomoto dębica otomoto siedlce